איתור נזילות – ומה הקשר לניסור קיר בטון.

מכירים את הסיטואציה הזו בה פתאום השכן מלמטה נוקש בדלת ומתלונן שהתקרה שלו מטפטפת? כלומר, ישנה נזילה מהבית שלכם. המים בכיור לא יורדים?  יש סתימה במקום כלשהו בצנרת.

ישנן תופעות רבות ושנות שהצד השווה בין כולם זוהי נזילה שנגרמת ממיקום כלשהו בצנרת וכזה שמחייב אתכם לעשות משהו על מנת לאתר את המיקום המדויק של הנזילה וכמובן גם לפתור אותה בהקדם האפשרי.

זאת בגלל שנזילה או בעיה בצנרת זה לא משהו שנפתר או מסתדר מאליו. 

מזעיקים אינסטלטור

אז ברור שהכתובת האוטומטית והראשונה במקרים כאלה הוא האינסטלטור. אנחנו ממהרים להזעיק אותו על מנת שהוא יבדוק עבורנו מה הבעיה וכמובן גם יטפל בה בעזרת המכשור והכלים שעומדים לרשותו.

אז אם רואים את התקלה מבינים מיד מה הבעיה, הרי שאפשר מיד לטפל בה. אך אם התקלה אינה נראית לעין והמים הזורמים או הסתימה הקיימת לא מרמזים לנו על המיקום שם ישנה התקלה, או אז אין מנוס מבדיקה יסודית של כל הצנרת בבית כדי למצוא את הגורם.

אז בעבר נעשה הדבר הזה על ידי הרמת מרצפות בבית, קידוח בקירות כאשר המטרה הייתה לעלות על המקור של הנזילה. ברור שפעולות כאלו יצרו הרבה מאוד הרס והרבה מאוד בלגן בבית מה שגם חייב אחר כך ביצוע תיקונים ושיפוצים.

היום זה כבר נראה לגמרי אחרת.

איתור נזילות במכשור מתקדם

אז היום יש לנו מכשירים מתקדמים אשר בעזרתם ניתן להגיע לתוצאות הכי טובות. יש את המצלמה התרמית ויש כלים רגישים נוספים אשר בעזרתם ניתן להגיע לאיתור מהיר ומקצועי של הבעיה וכך גם לפתור אותה על הצד הטוב ביותר.

הכלים הללו חוסכים את כל הבלגן שהיה מנת חלקנו בעבר בכל מקרה כזה של תקלה בצנרת.

אך חשוב לזכור ולהבין כי השימשו בכלים הללו הוא יקר מאוד. האיתור שנעשה בעזרת מצלמה תרמית או חיישני גז הוא איתור יקר וזה יהיה שירות נפרד מהתיקון גם מבחינת העלויות. כך שאם אין באמת צורך לעשות שימוש בכלים הללו, ברור שעדיף להימנע מהם ולחסוך אותם.

מעבר לכך יש לזכור כי יש מקרים אשר בהם המכשירים הללו יעלו תוצאות מתעתעות בגלל בעיות שונות והתאמה לא נכונה של הכלי בהתאם לסוג הקיר או המרכיבים שלו.

אנשי מקצוע נוספים שנכנסים לתמונה

אז חוץ מהאינסטלטור יש מצבים שונים שאר בהם יהיה צורך להכניס לתמונה אנשי מקצוע נוספים. אם העבודה צריכה להתבצע מתחת לקיר בטון, הרי שיהיה צורך לחתוך את הבטון. זה נשמע אולי מרתיע. אך כאן כדאי להכיר את השירות של ניסור קיר בטון. זוהי עבודה הנעשית בעזרת מסור מיוחד שינסר רק את החלק הנדרש בבטון בלי לגרום כלל נזקים סביבתיים.

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

מומחה לאיתור נזילות מים
מצלמה תרמיות לאיתור נזילות

מצלמות תרמיות הופכות יותר ויותר פופולריות לאיתור נזילות בבתים ובעסקים. הם יכולים לזהות מגוון רחב של טמפרטורות, מחם מאוד ועד קר מאוד, מה שהופך אותם

למה חשוב לאתר נזילות מים

נזילות מים עלולות לגרום לנזק חמור לרכוש שלכם, שלא לדבר על אי הנוחות שבצורך להתמודד עם אזור מוצף. לכן חשוב לאתר נזילות מים בהקדם האפשרי.

כך מאתרים נזילות

הבתים שלנו מחפים על הרבה מאוד צנרת ותשתיות שעוברים בתקרות, בקירות וגם מתחת לריצוף. לרוב אנחנו ממש לא זוכרים אותם. הצרה מתחילה כאשר ישנה תקלה

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?