דליפות מים ותיקוני אינסטלציה בבית

[ad_1]

הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) מעריכה כי 11,000 ליטרים של מים מבוזבזים מדי שנה מהפעלת שירותים, ברזים מטפטפים ודליפות צנרת אחרות בבית. רוב ההדלפות הללו נפתרות בקלות ויכולות לחסוך לך מאות דולרים בחשבון המים שלך. לאינסטלטור מוסמך יש את הידע והמיומנויות לפתור בעיות ולתקן כל דליפה בבית.

איגום מים הוא סימן מובהק לכך שיש נזילה בצנרת שלך. לעתים קרובות הדליפות הרבה פחות ניכרות אך עלולות בסופו של דבר לעלות לכם מאות דולרים במים מבוזבזים מדי שנה. נזקי מים עלולים להרוס את הרצפות, התקרות, הקירות והרכוש שלכם. איתור ותיקון נזילות דורש מיומנות של אינסטלטור מקצועי.

ישנן סיבות רבות להופעת נזילות. ביצוע נחות ובנייה לקויה של צנרת ואביזרים יכולים להיות בעיה. לעתים קרובות יותר, תחזוקה לקויה של ניקוז, שירותים, צינורות, מקלחות וכיורים אשמה בבעיות. קורוזיה, חלקים ישנים או חלשים ואביזרים רופפים ממלאים תפקיד גם בנושאי אינסטלציה בבית.

אחת הדרכים הנפוצות ביותר לבזבוז מים בבית היא באמצעות שירותים פועלים. אם האסלה שלך עושה רעש כשהיא לא בשימוש, תרצה לבדוק אותה. זהו סימן מובהק לכך שהאסלה שלך אינה פועלת כראוי ועלולה לעלות לך כסף בחשבון השירות שלך. דרך טובה לבדוק את האסלה על נזילות היא להניח טיפת צבע מאכל במיכל האסלה. אם צבע מופיע במיכל לאחר 15 דקות ללא שטיפה, יש לך דליפה.

טפטוף ברזים על הכיורים, המקלחת או האמבטיה לא רק מבזבז מים, זה יכול לעלות לבעלי בתים סכומי כסף גדולים מדי חודש. אפילו טפטוף איטי יעשה את ההבדל בחשבון המים שלך. בדוק את הברזים שלך ובקש מאינסטלטור לתקן כל מה שנוטף או נאגר. אינסטלטור מוסמך יבדוק את רחיצות הברזים והאטמים לבלאי ויחליף אותם במידת הצורך.

ניתן להשתמש במד המים של ביתך כדי לקבוע אם יש נזילה בבית שלך. בדוק את המונה שלך, ולאחר מכן אל תשטוף את השירותים, הפעל את הברז או השתמש במים במשך שעתיים. לאחר זמן זה, בדוק שוב את המונה. אם הוא לא קורא בדיוק אותו דבר, אתה יודע שיש לך דליפה. שימו לב לחשבון המים שלכם. עלייה בלתי מוסברת או זינוק פתאומי בחשבון המים שלך מהווים אינדיקציה נוספת לכך שיש בעיית אינסטלציה בבית שלך.

אם אתה מבחין באזורים רטובים או לא מוסברים בדשא שלך, במיוחד ליד קו המים הראשי שלך, עלולה להיגרם דליפה תת קרקעית. לאינסטלטור ציוד מיוחד שיאפשר לו להעריך את המצב ולבצע תיקונים לפי הצורך. ניתן לשלוח מצלמות וידאו במורד הצינורות כדי לקבוע היכן הנזילה. טכנולוגיה זו מאפשרת לאינסטלטור לאתר את הבעיה מבלי לחפור שטחים גדולים בחצר שלכם.

בעוד שחלק מהדליפות עשויות להיות קלות לזהות, אחרות דורשות מומחיות של אינסטלטור מוסמך. מומלץ לגרום לאינסטלטור לבצע בדיקות שגרתיות במערכת האינסטלציה שלכם. תחזוקה שנתית תבטיח שכל בעיות יתגלו במהירות לפני שהבעיה תחמיר.

[ad_2]

Source by Matt Hord

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

למה שירותי ביובית הן המומחה לאיתור נזילות?

מערכות ביובית הן מרכיב חיוני בכל בניין או קהילה. הם אחראים על הובלת פסולת למפעל טיהור, תוך הבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. עם זאת, מערכת זו עלולה לחוות דליפות שעלולות לגרום לאסון מסיבי. איתור דליפות אלו באופן מיידי יכול לחסוך לך

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן