מדוע חשוב לתקן נזילות מגג מהר

[ad_1]

דליפות גג ומדוע חשוב לתקן אותן במהירות.

חשוב לתקן דליפות גג במהירות. לדליפות שאינן מטופלות באופן מיידי עלולות להיות השפעה יקרה בטווח הקצר והארוך. בעל הדירות יכול לדאוג לרוב הדליפות על ידי בעל הבית לפני שהן הופכות להיות כה גדולות שצריך להזמין איש מקצוע. יכולות להיות מספר סיבות לכך שכשל תקרה, מרזבים מוצפים, רעפים חסרים, פערי תפר סביב צינורות אוורור. או ארובות, או אפילו שאין מספיק אוורור בעליית הגג שגורם להצטברות של עיבוי.

חשוב להבין כי דליפה יכולה להיות ערמומית. זה שהתוצאות שלה מופיעות באזור אחד בתקרה הפנימית שלך, לא אומר שהבעיה נמצאת ממש מעליו. לפני הטפטוף למטה כדי להראות את הסימן המובהק של נזקי מים בתקרה שלך, מים ועיבוי יכולים לעבור לאורך קורות גג/תקרה, צינורות גז או מים, אפילו קווי חשמל.

דליפות גג שאינן מתוקנות במהירות עלולות להפוך לבלגן יקר ואף להוביל לסכנות בריאותיות. בכל מקום שיש אזור של אוויר לח וחם, קיים פוטנציאל זה לצמיחת עובש וחיידקים. חרקים רבים, כולל נמלים נגר, מחפשים גם אזורים של עץ רקוב. סכנות בריאותיות בצד, עלות החלפת קיר גבס, בידוד ובמקרים מסוימים ריצוף, הן סיבות טובות לזהות מהיכן נובעות דליפות גג ושיפוץ ולתקן אותן במהירות. אם אינכם מצליחים לזהות את דליפת הגג תוך זמן קצר, רבים מהגגות בעלי המוניטין רבים בעלי ניסיון במעקב אחר נזילות חמקניות אלה.

כשאתה מחפש גגות שיכולים לאבחן את הבעיה שלך, השתמש באינטרנט כדי למצוא עסקים מוכשרים וכנים. השתמש ב- Google או ב- Kudzu.com כדי לסקור חברות קירוי כדי לקבוע את ההיסטוריה הקודמת שלה. מכיוון שדליפת גג עלולה להיות תחילתו של פרויקט ביתי יקר מאוד, יש טעם להיזהר בבחירתו עם מי לעבוד. שאל תמיד אם החברה דורשת תשלום עבור אומדנים, מכיוון שכל החברות אינן מציעות אומדנים בחינם.

לאחר שהבעיה תוקנה, חשוב להיות פרואקטיביים בנוגע לגג ולתחזוקה שלו. בהתאם לאקלים ולחלק הארץ שבה אתה מתגורר, ייתכן שיהיה יתרון לבדוק את הגג שלך כל שנתיים או שלוש כדי לבדוק אם יש בעיות אפשריות עם הרעפים, מגפי הצינורות, פתחי האוורור ואביזרים אחרים. תחזוקה מסוג זה תבטיח שהגג שלכם יישאר במצב טוב ותמנעו דליפות בעתיד.

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

למה שירותי ביובית הן המומחה לאיתור נזילות?

מערכות ביובית הן מרכיב חיוני בכל בניין או קהילה. הם אחראים על הובלת פסולת למפעל טיהור, תוך הבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. עם זאת, מערכת זו עלולה לחוות דליפות שעלולות לגרום לאסון מסיבי. איתור דליפות אלו באופן מיידי יכול לחסוך לך

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן