סילון הידרו – שטיפת קו אופקי

[ad_1]

סילון הידרו או שטיפת קווים אופקיים כפי שהוא מוכר לפעמים הוא היבט מכריע בתחזוקת ופיתוח הנכסים. בהינתן מספיק זמן, צינורות ניקוז וקווי ביוב עלולים להיחסם, וכאשר שיטות נחשת מסורתיות אינן יכולות לנקות את הסתימה, שטיפת קווים אופקית יכולה לנקות אפילו את הפסולת התעשייתית או המסחרית העקשנית ביותר. שיטה זו יכולה להיות שיטת חיסכון בעלויות, במיוחד בהתחשב בעובדה שבעלי עסקים רבים פונים להחלפת הצינורות הקיימים, מה שדורש זמן רב ויקר. לחלופין, היא יכולה לשחזר את הצינורות ואת קווי הביוב לתפקודם המקורי, ללא צורך בתיקונים נרחבים ויקרים.

ברוב המקרים, שיטה זו נתפסת כמוצא אחרון לפינוי סתימות עיקשות, אך חברות אינסטלציה מקצועיות רבות מציעות למעשה סילון הידרו כשיטה מצוינת לתחזוקת מערכות ניקוז. טכניקה זו תרחיק את צינורות הניקוז משאריות וסתמים במקום לחכות לחסימה רצינית. בנוסף, ייתכן שיהיה צורך בסילוק הידרו לפני עבודות טיפול או תיקון בציפוי מערכת הצנרת שלך, שכן שאריות והצטברות הופכות את כימיקלים הטיפול ליעילים פחות.

ואכן, סילון הידרו הוא שיטה מצוינת להסרת חסימות פתאומיות אך רציניות, אך שטיפת קווים אופקית יכולה גם להסיר גיבוי הגורם לבלוקים שהם תוצאה של שנים של שאריות ופסולת שסותמים את המערכת. הלחץ הכבד הקשור בהזרמת הידרו/שטיפת קו אופקי יכול אפילו להסיר שורשי עצים ומקורות אחרים של ניקוז מגובה. מים נפלטים מסילון ההידרו בלחץ של עד 4000 פאונד לדקה, ומאפשרים למים לחתוך כל מיני פסולת.

יתר על כן, שטיפת קווים אופקיים היא שיטת ההליכה לשמירה על מכלים סופגים. ככל שמתגברים מיכלי הספיגה, הם הופכים רגישים יותר לגיבויים בכיורים ובניקוזים אחרים. שיטה זו מבטיחה כי קווים ברורים כך שמים ופסולת יכולים לנוע בחופשיות אל המיכל. אם אתה נתקל בבעיות בגיבוי פסולת מהבור הספיגה שלך, יתכן שיש לך מכל מלא או סתימות בצינורות. שטיפת קווים אופקית יכולה לחסוך לך זמן והוצאה של התקנת טנק חדש.

כאמור, היתרונות העיקריים של סילון הידרו או שטיפת קו אופקי הם רבים. שיטה זו לא רק יכולה לחסוך לכם כסף על תיקונים והחלפות אינסטלציה יקרות, אלא שהיא דרך ידידותית לסביבה לנקות אפילו את הכפכיים העקשנים ביותר. חדירת שורשים, שנים של הצטברות פסולת ופסולת, חלאות סבון ושאריות אחרות מוסרות במהירות ובקלות בעזרת סילון הידרו. יתר על כן, כטכניקת תחזוקה שוטפת, שיטה זו יכולה גם להאריך את חיי הביוב ומערכת הביוב שלך. אם אתה נתקל בבעיות בגיבוי ניקוז, כיורים וקווי מים, פנה תמיד לחברת מקצועית של סילון הידרו טרם תשקול תיקונים גדולים או החלפה.

[ad_2]

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

למה שירותי ביובית הן המומחה לאיתור נזילות?

מערכות ביובית הן מרכיב חיוני בכל בניין או קהילה. הם אחראים על הובלת פסולת למפעל טיהור, תוך הבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. עם זאת, מערכת זו עלולה לחוות דליפות שעלולות לגרום לאסון מסיבי. איתור דליפות אלו באופן מיידי יכול לחסוך לך

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן