10 כללי הזהב של התקנת מרזבים

[ad_1]

1. קבל עזרה! התקנת מרזבי הגשם בצורה מקצועית היא דרך טובה מאוד למנוע נזקים לגגות ולקירות ולהבטיח שמערכת המרזבים שלך תימשך זמן רב. אם אתה מאוד בטוח ב- DIY ויש לך כמה חברים לעזור אז בכל זאת תנסה. אבל אל תנסו את זה לבד – לכל הפחות תזדקקו לחברים שיעזרו לכם לצייר את הקווים, להסיר את המערכת הישנה או פשוט להחזיק בשבילכם את הסולם.

2. הסר את המרזבים הישנים (אם רלוונטי) בזהירות. אתה יכול לא רק לפגוע בגג ובקירות אם אתה לא זהיר, אלא גם בעצמך!

3. הכינו תוכנית. ציירו מפה של הבית שלכם והיכן אתם רוצים שהמרזבים יהיו, ואז חשבו מה אורך כל קטע וגם אילו חלקים תזדקקו לו. אל תשכח את כל נקודות החיבור, הקולבים, הפינות, המכסים, הברגים וכו '. כדאי שתקנה כמה חלקים נוספים לשימוש במקרה שתפגע במשהו במהלך ההתקנה או שתצטרך להחליף קטע במועד מאוחר יותר. .

כמו כן, במהלך התכנון אתה צריך לחשוב היטב לאן אתה רוצה שהמים יגיעו – כל העניין של המרזבים הוא להסיט את המים מהמקום שבו הם עלולים לגרום נזק למקום שבו זה לא יגרום נזק – איפה המקום הזה ? זה יכול להיות ניקוז, תעלה או אפילו אחסון כך שתוכל להשתמש במי הגשמים מאוחר יותר, כדי להשקות את הגינה שלך למשל.

4. סמן את זה. בעזרת גיר, או משהו שאתה יכול לשפשף אחר כך, סמן היכן אתה רוצה שהמרזבים יהיו על הבית שלך. אל תשכח שכולם חייבים להיות משופעים כלפי מטה אחרת הם לא ישמשו את מטרתם ופשוט יתמלאו במים! זה צריך להיות רק שיפוע קל, בערך 2 ס"מ לכל 3 מטר – כמעט לא מורגש לעין האנושית, אבל מספיק רק כדי לנקז אותו כראוי. אולי יהיה לך קל יותר להשתמש במחרוזת לסימון שורות אלה.

5. לאחר שתכננת תוכנית, סמנת את הכל וקנית את המרזב, הגיע הזמן לחתוך את המרזב באורכים הנכונים לצידי הבית שלך. השתמש בסימני הגיר להנחיה ואל תשכח שהאורכים צריכים להיות ארוכים מספיק כדי להגיע לאמצע הנחל, לא רק לקצהו. תמיד חתוך אותם קצת יותר ממה שאתה חושב שהם צריכים להיות – אתה תמיד יכול לצמצם את האורך יותר במידת הצורך אבל לא יכול להוסיף על זה!

6. התקן תחילה את הנחלים, ולאחר מכן את הקולבים לאורכי המרזבים, ולאחר מכן את האורכים עצמם. עבור הקולבים, ודא שיש לך לפחות אחד בכל מטר לאורך המרזב לתמיכה נאותה. ברגע שהמתלים למעלה אז עובדים לאורך הקיר, מתקינים את המערכת כולה תוך כדי תנועה, מתחילים בנקודה הגבוהה ביותר ועובדים לכיוון השקע אל צינור הניקוז.

7. השתמש בכל דבק או באיטום סיליקון בכל מפרק כדי להפוך את המערכת כולה למים ולמנוע דליפה וטפטוף.

8. הזרם הנמוך הוא החלק הקשה ביותר ויש להשאירו עד הסוף כך שיתאים לשאר המערכת. יהיה עליך לחתוך אורך צינור קטן כך שיתאים בין השקע לצינור הניקוז ולצרף אותו באמצעות קטע פינתי אחר. שוב, חותכים את האורך הזה קצת יותר מדי זמן מלכתחילה וצמצמו את הגודל עד שהוא מתאים בצורה מושלמת. חבר את צינור הניקוז היטב לדופן הבית שלך, בעזרת סוגריים. זה יותר חשוב ממה שזה נראה!

9. אם אתה מחליף מרזבים, שקול לבצע עבודות אחרות על הבית בזמן שהמרזבים אינם מפריעים להם – אולי הקירות יכלו ללקק צבע או שאולי ישנם חלקים מהגג שצריך להחליף. עשה זאת בזמן שיש לך את ההזדמנות! אם אתה מתכנן לעשות הרבה עבודה וחושב שהמרזבים עשויים להיות כבולים לכמה ימים, בדוק את תחזית מזג האוויר לפני הסרת המערכת!

10. לבסוף, שמור על המרזבים החדשים שלך. תחזוקה טובה וניקיון שוטף יגרום למרזבים להחזיק הרבה יותר זמן ולהיראות הרבה יותר טוב.

[ad_2]

Source by Adrian Smythe

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

למה שירותי ביובית הן המומחה לאיתור נזילות?

מערכות ביובית הן מרכיב חיוני בכל בניין או קהילה. הם אחראים על הובלת פסולת למפעל טיהור, תוך הבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. עם זאת, מערכת זו עלולה לחוות דליפות שעלולות לגרום לאסון מסיבי. איתור דליפות אלו באופן מיידי יכול לחסוך לך

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן