יותר מסתם ניקוז סתום

כשרובנו נתקלים בביוב סתום בביתנו, אנו מצפים שזה יהיה תיקון פשוט, לבד או להתקשר לאינסטלטור מקומי. מה שרובנו לא מבינים הוא שסתם יכול להיות סימפטום לבעיה גדולה יותר.

ניקוזים פועלים תוך שימוש בכוח המשיכה כדי למשוך מים אפורים וביוב דרך המערכת והחוצה מהבית. בעוד שניקוז סתום בודד לעיתים אינו גורם לדאגה, אם כל הניקוז בביתך איטי או מתחיל להיסתם, זהו סימפטום לבעיה גדולה בהרבה שעבורו עליך להתקשר לאינסטלטור המקומי שלך.

אינסטלטור יכול לבצע בדיקת מצלמה בצינורות שלך על מנת לזהות אם יש לך אחת מהבעיות הבאות:

חפצים זרים

סתימות נפוצות רבות מתרחשות מכיוון שמניחים דברים לביוב שאינם שייכים לשם. זה יכול לכלול שומנים, שומן ושמן, או שאריות מזון בניקוזי המטבח ודברים כמו מגבות נייר ומגבונים נשטפים בשירותים. אמנם דברים אלה עלולים להיראות מזיקים, אך הם עלולים לגרום לבעיות גדולות כאשר הם מתאספים בקו הביוב שלך ועלולים לגרום לנזק קבוע המוביל להחלפת קו הביוב.

שורשים

שורשי עצים מחפשים לחות ומוצאים סביבה מסבירת פנים בקו הביוב שלך. תחילה הם ניגשים לקו שלך על ידי צמיחה בין מפרקי הצינור. ברגע שהם שם, הם גדלים ומתרחבים עם הזמן, ובסופו של דבר קורסים את הקו.

בטן קו הביוב

כאשר מפרק צינור שלא הולם כראוי או סדקים משורשי עצים גורמים לדליפת שפכים של צינור, הוא שוחק אדמה סביב צינור. שחיקה זו גורמת לקו ביוב לשקוע, ויוצר "בטן". מי שפכים עומדים נלכדים בבטן, מאטים את הניקוז ובסופו של דבר גורמים לחסימה קבועה עקב צינור שהתמוטט או קוזז.

צינורות מכווצים או אופסטים

צינורות מכווצים או מקוזזים יכולים להיגרם על ידי העברת קרקע או התקנה מחורבנת, אך הם קשורים לעיתים קרובות יותר לבטן שאינה מטופלת או לפגיעה משמעותית בשורש העץ. לאורך זמן, אחת משתי הנסיבות הללו פוגעת בשלמות המבנית של הצינור וגורמת לנזק קבוע.

אם קורה לך אחד מהמצבים הללו, יתכן והתיקון הקבוע היחיד הוא החלפת קו הביוב שלך. הקפד לבדוק את האפשרויות שלך! בעוד שרוב השרברבים חייבים לחפור את כל החצר שלך בכדי להחליף קו, ייתכן שהחלפת קו ביוב ללא תעלה תהיה זמינה באזורך. בטכנולוגיה נטולת תעלות, אינסטלטור יכול להחליף את קו הביוב שלכם בכמה חורים קטנים בלבד, ולמנוע נזק משמעותי לחצר שלכם.

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

למה שירותי ביובית הן המומחה לאיתור נזילות?

מערכות ביובית הן מרכיב חיוני בכל בניין או קהילה. הם אחראים על הובלת פסולת למפעל טיהור, תוך הבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. עם זאת, מערכת זו עלולה לחוות דליפות שעלולות לגרום לאסון מסיבי. איתור דליפות אלו באופן מיידי יכול לחסוך לך

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן