יותר מסתם ניקוז סתום

כשרובנו נתקלים בביוב סתום בביתנו, אנו מצפים שזה יהיה תיקון פשוט, לבד או להתקשר לאינסטלטור מקומי. מה שרובנו לא מבינים הוא שסתם יכול להיות סימפטום לבעיה גדולה יותר.

ניקוזים פועלים תוך שימוש בכוח המשיכה כדי למשוך מים אפורים וביוב דרך המערכת והחוצה מהבית. בעוד שניקוז סתום בודד לעיתים אינו גורם לדאגה, אם כל הניקוז בביתך איטי או מתחיל להיסתם, זהו סימפטום לבעיה גדולה בהרבה שעבורו עליך להתקשר לאינסטלטור המקומי שלך.

אינסטלטור יכול לבצע בדיקת מצלמה בצינורות שלך על מנת לזהות אם יש לך אחת מהבעיות הבאות:

חפצים זרים

סתימות נפוצות רבות מתרחשות מכיוון שמניחים דברים לביוב שאינם שייכים לשם. זה יכול לכלול שומנים, שומן ושמן, או שאריות מזון בניקוזי המטבח ודברים כמו מגבות נייר ומגבונים נשטפים בשירותים. אמנם דברים אלה עלולים להיראות מזיקים, אך הם עלולים לגרום לבעיות גדולות כאשר הם מתאספים בקו הביוב שלך ועלולים לגרום לנזק קבוע המוביל להחלפת קו הביוב.

שורשים

שורשי עצים מחפשים לחות ומוצאים סביבה מסבירת פנים בקו הביוב שלך. תחילה הם ניגשים לקו שלך על ידי צמיחה בין מפרקי הצינור. ברגע שהם שם, הם גדלים ומתרחבים עם הזמן, ובסופו של דבר קורסים את הקו.

בטן קו הביוב

כאשר מפרק צינור שלא הולם כראוי או סדקים משורשי עצים גורמים לדליפת שפכים של צינור, הוא שוחק אדמה סביב צינור. שחיקה זו גורמת לקו ביוב לשקוע, ויוצר "בטן". מי שפכים עומדים נלכדים בבטן, מאטים את הניקוז ובסופו של דבר גורמים לחסימה קבועה עקב צינור שהתמוטט או קוזז.

צינורות מכווצים או אופסטים

צינורות מכווצים או מקוזזים יכולים להיגרם על ידי העברת קרקע או התקנה מחורבנת, אך הם קשורים לעיתים קרובות יותר לבטן שאינה מטופלת או לפגיעה משמעותית בשורש העץ. לאורך זמן, אחת משתי הנסיבות הללו פוגעת בשלמות המבנית של הצינור וגורמת לנזק קבוע.

אם קורה לך אחד מהמצבים הללו, יתכן והתיקון הקבוע היחיד הוא החלפת קו הביוב שלך. הקפד לבדוק את האפשרויות שלך! בעוד שרוב השרברבים חייבים לחפור את כל החצר שלך בכדי להחליף קו, ייתכן שהחלפת קו ביוב ללא תעלה תהיה זמינה באזורך. בטכנולוגיה נטולת תעלות, אינסטלטור יכול להחליף את קו הביוב שלכם בכמה חורים קטנים בלבד, ולמנוע נזק משמעותי לחצר שלכם.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

שווה לתקן בעיות בלחץ מים

כשמדובר בלחץ מים ביתי, יש טווח נדיב למדי למה שנחשב לא נמוך מדי, לא גבוה מדי, אלא "בדיוק כמו שצריך". אבל עדיין יש כל מיני נסיבות

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות וקבלת הצעת מחיר

תחייבים למחיר הטוב ביותר ולשירות האיכותי והמהיר ביותר! התקשרו עכשיו זמינים עבורכם 24/7 – 054-4960057 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם