מה המשמעות של אותם רעשים בצרנרת ? והאם הם מעידים על נזילה בצנרת ?

כשמערכת האינסטלציה שלך עובדת כמו שצריך, אתה לא צריך לחשוב על זה. מים נכנסים, מים ופסולת מוסרים – זה סוף הסיפור. למרבה הצער, הדברים לא תמיד עוברים בצורה חלקה כל כך. לפעמים, הצנרת עלולה להישבר – ברעש. הנה תחילתו של המשמעות האפשרית שמאחורי הרעשים המוזרים שמקורם בצינורות שלך, וכיצד לתקן אותם.

 • שריקה בכיור : צליל שריקה המגיע מהמתקנים שלך הוא לעתים קרובות סימן שלחץ המים גבוה מדי. זה יכול להאיץ את חשבון המים שלך ולהדגיש את הצינורות שלך לאורך זמן. התקנת ווסת לחץ יכולה לשמור על ה- PSI ברמות נורמליות.
   
 • חבטה או פטיש : ההדהמה הייחודית כשאתה סוגר ברז יכולה להוות אינדיקציה נוספת לכך שהלחץ שלך גבוה מדי. וסת עשוי לעזור, כמו גם התקנת תאי אוויר או בולמי זעזועים בצנרת. מכשירים אלה נדחסים כאשר המים מכבים, ומרפדים את אפקט הפטיש.
   
 • שורק מהצינורות:  אם הגופי שלך שורקים, זה יכול להצביע על בעיה הפוכה – הלחץ נמוך מדי. נסה להפחית את ווסת הלחץ שלך למטה, אם יש לך כזה. משרוקית יכולה להיות גם סימן לכך שיש אוויר או פסולת בצינורות. כדי לטפל בבעיה זו, כבה את שסתום הכיבוי הראשי והפעל את הברז עד שתוצא את כל המים ואז פתח שוב את השסתום ובדוק אם זה עוזר.
   
 • רעשן ולנער:  האם אתה שומע את הצינורות שלך מקשקשים כשאתה שוטף את האסלה או מוציא מים אחרת? הם עשויים להיות משוחררים פיזית. בדוק את האבזור כדי למצוא כתמים שאינם מאובטחים כראוי, ופשוט הדק אותם כדי להשקיט את המחבט.
   
 • גרגור מוזר שמגיע מהניקוז:  זה יכול להיות שצינור האוורור שלך חסום, מה שמונע מהמים להתנקז כמו שצריך וגם עלול לגרום לריחות רעים וגזים לחזור לביתך. יש לבדוק ויזואלית את פתח האוורור (הממוקם בדרך כלל על הגג) על כל מה שעלול להפריע לו.
   
 • טפטוף מבשר רעות:  אם אחד מגופי הצנרת שלכם נוטף, זה לא סתם מטרד קל – זה גם בזבוז מים רציני. ברז דולף יחיד יכול לבזבז 3,000 ליטרים של מים בשנה, על  פי ה- EPA . לפני שתבזבז טיפה נוספת, תוכל לפתור את הבעיה על ידי הכנסת מכונת כביסה חדשה או אפילו התקנת ברז חדש לגמרי.
   
 • נפילה מהמקלחת:  אם אתה שומע ווש כשאתה מתקלח מדי יום, זה כנראה אומר שיש הצטברות מינרלים בצינורות שלך או בתנור החימום. זה נפוץ ביותר באזורים שיש בהם "מים קשים", או מים עם כמויות גבוהות של תכולת מינרלים. יתכן שתצטרך לשטוף את תנור החימום או הצינורות שלך באופן מקצועי כדי לפנות את המשקעים. מרכך מים יכול גם לעזור למזער בעיות עתידיות.

במקרה של ספק, התקשר למאתר נזילות מוסמך כדי לאבחן את הצינורות הרועשים שלך ולגרום למערכת הצנרת שלך לזרום שוב במצב שיא.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

שווה לתקן בעיות בלחץ מים

כשמדובר בלחץ מים ביתי, יש טווח נדיב למדי למה שנחשב לא נמוך מדי, לא גבוה מדי, אלא "בדיוק כמו שצריך". אבל עדיין יש כל מיני נסיבות

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות וקבלת הצעת מחיר

תחייבים למחיר הטוב ביותר ולשירות האיכותי והמהיר ביותר! התקשרו עכשיו זמינים עבורכם 24/7 – 054-4960057 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם