מה המשמעות של אותם רעשים בצרנרת ? והאם הם מעידים על נזילה בצנרת ?

כשמערכת האינסטלציה שלך עובדת כמו שצריך, אתה לא צריך שלמוע רעשים בצרנרת. מים נכנסים, מים ופסולת מוסרים – זה סוף הסיפור.

למרבה הצער,  הדברים לא תמיד עוברים בצורה חלקה כל כך.  לפעמים רעשים בצרנרת מעידים על כשל או נזילת מים בצינור.  המשמעות האפשריות שמאחורי הרעשים המוזרים שמקורם בצינורות שלך, וכיצד לתקן אותם..

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

כשמערכת האינסטלציה שלך עובדת כמו שצריך, אתה לא צריך שלמוע רעשים בצרנרת. מים נכנסים, מים ופסולת מוסרים – זה סוף הסיפור.

למרבה הצער,  הדברים לא תמיד עוברים בצורה חלקה כל כך.  לפעמים רעשים בצרנרת מעידים על כשל או נזילת מים בצינור.  המשמעות האפשריות שמאחורי הרעשים המוזרים שמקורם בצינורות שלך, וכיצד לתקן אותם.

שריקה בכיור

 

 צליל שריקה המגיע מהמתקנים שלך הוא לעתים קרובות סימן שלחץ המים גבוה מדי.  זה יכול להאיץ את חשבון המים שלך ולהדגיש את הצינורות שלך לאורך זמן.  התקנת ווסת לחץ יכולה לשמור על ה- PSI ברמות נורמליות. 

רעש בצנרת של חבטה או פטיש

ההדהמה הייחודית כשאתה סוגר ברז יכולה להוות אינדיקציה נוספת לכך שהלחץ שלך גבוה מדי. וסת עשוי לעזור, כמו גם התקנת תאי אוויר או בולמי זעזועים בצנרת. מכשירים אלה נדחסים כאשר המים מכבים, ומרפדים את אפקט הרעשים בצרנרת. 

רעש של שריקה מהצינורות ביוב

 אם הביוב שלך שורק, זה יכול להצביע על בעיה הפוכה – הלחץ נמוך מדי. נסה להפחית את ווסת הלחץ שלך למטה, אם יש לך כזה. שריקה יכולה להיות גם סימן לכך שיש אוויר או פסולת בצינורות. כדי לטפל בבעיה זו, סגור את שסתום הכיבוי הראשי והפעל את הברז עד שתוצא את כל המים ואז פתח שוב את השסתום ובדוק אם זה עוזר. 

רעשן ולנער

האם אתה שומע את רעש מהצינורות שלך מקשקשים כשאתה שוטף את האסלה או מוציא מים אחרת? הם עשויים להיות משוחררים פיזית. בדוק את האבזור כדי למצוא כתמים שאינם מאובטחים כראוי, ופשוט הדק אותם כדי להשקיט את רעשים בצרנרת. 

רעש בצנרת של גרגור מוזר שמגיע מהניקוז

  זה יכול להיות שצינור האוורור שלך חסום, מה שמונע מהמים להתנקז כמו שצריך וגם עלול לגרום לריחות רעים וגזים לחזור לביתך. יש לבדוק ויזואלית את פתח האוורור (הממוקם בדרך כלל על הגג) על כל מה שעלול להפריע לו. 

טפטוף מבשר רעות

אם אחד מגופי הצנרת שלכם נוטף, זה לא סתם מטרד קל – זה גם בזבוז מים רציני. ברז דולף יחיד יכול לבזבז 3,000 ליטרים של מים בשנה, על  פי ה- EPA . לפני שתבזבז טיפה נוספת, תוכל לפתור את הבעיה על ידי הכנסת מכונת כביסה חדשה או אפילו התקנת ברז חדש לגמרי. 

נפילה מהמקלחת

אם אתה שומע ווש כשאתה מתקלח מדי יום, זה כנראה אומר שיש הצטברות מינרלים בצינורות שלך או בתנור החימום. זה נפוץ ביותר באזורים שיש בהם "מים קשים", או מים עם כמויות גבוהות של תכולת מינרלים. יתכן שתצטרך לשטוף את תנור החימום או הצינורות שלך באופן מקצועי כדי לפנות את המשקעים. מרכך מים יכול גם לעזור למזער בעיות עתידיות.

במקרה של ספק, התקשר למאתר נזילות מוסמך כדי לאבחן את הצינורות הרועשים שלך ולגרום למערכת הצנרת שלך לזרום שוב במצב שיא.

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

למה שירותי ביובית הן המומחה לאיתור נזילות?

מערכות ביובית הן מרכיב חיוני בכל בניין או קהילה. הם אחראים על הובלת פסולת למפעל טיהור, תוך הבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. עם זאת, מערכת זו עלולה לחוות דליפות שעלולות לגרום לאסון מסיבי. איתור דליפות אלו באופן מיידי יכול לחסוך לך

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן