שווה לתקן בעיות בלחץ מים

כשמדובר בלחץ מים ביתי, יש טווח נדיב למדי למה שנחשב לא נמוך מדי, לא גבוה מדי, אלא "בדיוק כמו שצריך". אבל עדיין יש כל מיני נסיבות שיכולות לדחוף את הלחץ שלך מחוץ לטווח זה – ולכל כיוון.

זה מעצבן שיש בעיה בלחץ נמוך, אך הסיבות הבסיסיות יכולות להיות גרועות בהרבה. ואם הבעיה שלך היא לחץ גבוה, זה עלול לגרום נזק חמור לצנרת הבית שלך. כדאי להקדיש זמן לבדיקת לחץ המים שלך, לחקור את הגורמים לבעיה ולנקוט פעולה בכדי להביא את הלחץ לטווח הרצוי.

כמה נמוך אפשר לרדת?

לעתים קרובות מבחינים בלחץ מים נמוך במקלחת, שם הכדרור מים מקשה על שטיפת הסבון, ועל כיור המטבח, שם לוקח סירי מים זמן מייסר למלא. לפעמים זה מלווה בצליל שריקה חלש שמקורו בברזים שלך.

באמצעות מד לחץ מים מכל חנות חומרה, אתה יכול לבדוק את לחץ המים שלך ממש ליד צינור הצינור שלך. כל מה שנמוך מ- 30 psi נחשב נמוך בעייתי.

ישנם מספר גורמים אפשריים ללחץ נמוך, וכמה מהם מטרידים באמת. צינור דולף יכול להסביר את ירידת הלחץ, אך פירוש הדבר שאתה מבזבז מים, מרים את חשבונך ואולי סובל נזק לביתך.

כדי לבדוק נזילה, כבה את כל המכשירים המשתמשים במים ובדוק את קריאת מד המים שלך. אל תשתמש במים בביתך במשך שעתיים, ואז קרא את המונה שוב. אם הקריאה גברה, יש לך דליפה.

הבעיה יכולה להיגרם גם בגלל הגבלה בצינורות שלך, כגון הצטברות מינרלים ממים קשים. לעיתים צינורות קבורים יכולים להסתתר פנימה ולגרום לסתימה גרועה עוד יותר. אינסטלטור יכול בדרך כלל לאבחן בעיות אלו באמצעות בדיקת מצלמה.

אם הלחץ הנמוך שלך נובע מעיריית המים המקומית שלך, עדיין יש דרך לתקן את זה. בעזרת מערכת הנקראת מיכל לחץ, תוכלו להעלות אוטומטית את הלחץ של כל המים המגיעים מהמתקנים שלכם. מיכלי לחץ משמשים בדרך כלל עם מערכות בארות, אך הם יכולים לעבוד בכל מקום שיש צורך בלחץ נוסף.

לחץ גבוה מדי ?

אם אתה מרגיש שמים יוצאים יותר מדי מהמתקנים שלך, או אם אתה שומע באופן קבוע צליל קולות חזק כשאתה מכבה ברז, ייתכן שיש לך לחץ מים מוגזם. השתמש במד לחץ כדי להיות בטוח – כל דבר מעל 80 psi גבוה מדי.

כאשר הלחץ שלך גבוה מדי, יש יותר מדי עומס על הצינורות, אביזריך ומתקניך. זה עלול לא לגרום לבעיות במשך מספר שנים, אך על ציר זמן מספיק ארוך, זה יגרום לצינורות להיסדק ולאביזרים להיכשל.

בחלק מהבתים יש לחץ מים גבוה מכיוון שהם ממוקמים ממש בתחתית גבעה, ולמים העוברים בצינורות העירוניים יש לחץ נוסף של כוח הכבידה. במקרים אחרים, עלול בבית להיות לחץ מוגזם אם הוא ממוקם ליד בניין גדול עם צורכי מים גדולים.

אם אינסטלטור מתקין ווסת לחץ בקו הראשי שלך, היא הדרך הטובה ביותר להילחם נגד לחץ גבוה ולהציל את הצינורות שלך.

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

למה שירותי ביובית הן המומחה לאיתור נזילות?

מערכות ביובית הן מרכיב חיוני בכל בניין או קהילה. הם אחראים על הובלת פסולת למפעל טיהור, תוך הבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. עם זאת, מערכת זו עלולה לחוות דליפות שעלולות לגרום לאסון מסיבי. איתור דליפות אלו באופן מיידי יכול לחסוך לך

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן