תיקון פנים צנרת בהתזה או הברשת אפוקסי

כיום בעזרת שיטות טכנולוגיות חדשות ניתן לבצע חידוש ושיקום לצנרת מבלי לגרום להרס ונזק למבנה. תיקון צנרת בשיטה טכנולוגית מונע נזק סביבתי, חוסך זמן ועלויות, ולמעשה מחדש את הצנרת במקום החלפתה בעשרות אלפי שקלים.

אחרי
לפני

תיקון צנרת בהתזת אפוקסי ללא הרס

שיטת תיקון צנרת בהתזה/הברשת אפוקסי מיועדת לתיקון מקומי ונקודתי של נזילה או שבר צנרת הביוב. להתזה או הברשת אפוקסי יש כמה יתרונות מובהקים ניתן להתיז/למרוח אותו למרחקים גדולים עם מעברי זווית קשים ואף למרוח את כל הצינור.

התזה או הברשת אפוקסי מיועדת לתיקונים אשר אין אפשרות לתקן את הצנרת בשיטה שגרתית תיקון פאצ' או בשיטת שירוול בכל מני סיבות לדוגמא כשל עם סיכון לפגיעה הצינוק ,חוסר גישה לצנרת, חיבורים קשים וכל מקרה שמונע מאתנו להגיע אל הכשל בצנרת הביוב/ניקוז. 

תיקון צנרת בהתזה או הברשת אפוקסי מאפשרת לבצע תיקון ללא הריסה או שבירה, השיטה ידידותית לסביבה.

נגן וידאו

מה העמידות של התיקון צנרת בהתזה או הברשת אפוקסי

טוב אז בגדול זו שיטה חדשה בארץ אבל בחו"ל משתמשים בא כבר שנים רבות ומבצעים בנינים שלמים ולחידוש הקווים. שיטה זן לא תתבצע במקומות בהם צריך תיקון מסוג מבנה מה שמצריך יותר חוזק לדוגמא קריסות ושברים בצנרת ביוב/ניקוז, מעיכות בצנרת. שבמרים אלו אנו נבצע תיקון פאצ' או תיקון בשיטת שירוול ללא הרס אנו יודעים על קווים שלאחר 15 שנים צילמו קוי ביוב שבוצעו בהם תיקוני צנרת בהתזה או הברשת אפוקסי והקווים היו במצב מצויין.

מעולה! אז איך מתבצע התיקון?

  • תחילה אנו מאתר את מוקד הבעיה וצלם אות עם מצלמת סיב אופטי ונקבל החלטה ברורה שזה התיקון אות נרצה לבצע.
  • בשלב הראשון ננקה את הקו נוציא עצמים זרים במידה ויש ונתיל לשייף את פנים הצנרת מעל לכלוך ונכין את הקו לתיקון כל מנת שהאפוקסי ידבק לדפנות בצורה המושלמת ביותר
  • בשלב הא אנו מיבשים את הקו בכדי לאפשר לתיקון את התנאים הטובים ביותר
  • יאללה מתחילים בהתזת/מריחת האפוקסי ע"י מכונה יעודית אשר מאפרת לשלך מברשות מושכלות אל תוך הקו עם צינור נוסף אשר מזריק את האפוקסי במינון המדוייק שנקבע מראש ע"י המכונה (מאתאם לתווי השטח ומזג האוויר) ובתהליך זה אנו מתחילים להתזת/מריחת האפוקסי
  • פעולת התזת/מריחת האפוקסי אנו נבצע פעמיים ואף שלושה תלויי מצב הצינור והמיקום שלו בכדי שנגיע לאטימות מושלמת (המתנת התייבשות של כשעה בין שכבה לשכבה) כהחומר מתקשה הוא יוצר שכבה חזקה, ועמידה לאורך זמן.
  • לאחר שיבצנו את התיקון אנו נבצע בדיקת הצפה או אתימות לקו המטופל וכך נהייה סמוכים ובטוחים שהקו אטום.
  • בשלב הסופי נבצע צילום נוסף של הקו ונוציא דוח מפורט על ביצוע התיקון
נגן וידאו

יופי אז מה המחיר לתיקון צנרת בהתזה או הברשת אפוקסי

טווח המחירים של לתיקון צנרת בהתזה או הברשת אפוקסי יהיה תלוי במספר גורמים ומושפע מאורך הצנרת, אורך הכשל בצינור,קוטר הצינור,הגישה לצנרת וסוג התיקון, חיבורים לאורך הצינור וסיכון. תמחור העבודה יכול להיקבע רק בשטח בהתאם למשתנים שצויינו למעלה. המחיר המקובל השוק בסביבות: 2,500 ₪ למטר

זקוקים לחידוש צנרת? לתיקון צנרת בהתזה או הברשת אפוקסי?

פנו אלינו ונמצא עבורכם את העבודה בשיטה המתקדמת ביותר

התקשרו עכשיו לייעוץ חינם! 0544-960057

ניווט מהיר