תיקון בשיטת שירוול ללא הרס

שוורול מיושם בהתאם לתקן הישראלי ומבטיח עמידות לשנים רבות. באמצעות ציוד מיוחד אנו מציעים מגוון פתרונות שרוול המותאמים לכל בעיה: שרוול בסיחרור מים, בלחץ אוויר או בקרינה אולטרה סגולה.

אחרי
לפני

שרוול פולימרי רציף CIPP

מלבד נזילות מים, בעיות חימום סלילי קורן בלוחות בטון יכולות להיות מאוד מטרידות וקשות מאוד לאיתור לבד. אנו משתמשים בטכנולוגיית התרמוגרפיה האינפרא-אדומה האחרונה כדי להגיע לליבה של בעיית דליפת המים שלך במהירות וביעילות.

הבעיה שעומדת בפני רוב בעלי הנכסים היא שלעתים קרובות אי אפשר לגלות לחות מאחורי קירות, מעל לתקרות ומתחת לרצפות עד שהבעיה מוגזמת ונראית לעין בלתי מזוינת. מכיוון שלעתים קרובות קשה לחקור ולהסיר נגיעות של עובש שעדיין לא נראה במבנים, המצלמה הטרמית משמשת כעת לביצוע מה שהיה בלתי אפשרי.

איתור נזילה במצלמת טרמית (אינפרא-אדום) הוא כלי מדויק ואמין המיועד לגלות נזילות סמויות מהעין במערכת הצנרת הפנימית והחיצונית או נזילות בקירות ורצפות. איתור הנזילה מצלמת טרמית מטפל בבעיה בצורה נקודתית מבלי לגרום הרס לקירות או לתשתיות המבנה.

אך מציאת בעיה במצלמת אינפרא אדום אינה פיתרון. זו תחילתה של חקירה שתסייע לבעל הנכס או למפתח לעצור בעיה לפני שהיא הופכת להיות רצינית. תמונת מצלמה תרמית לבדה, ללא מדידות טמפרטורה מדויקות, אומרת מעט מאוד על מצב המבנה או על רגישותו לצמיחת עובשו ועלולה להטעות מכיוון שהיא עשויה להצביע באופן חזותי על בעיה שאינה קיימת.

ניווט מהיר