10 דברים שצריך להעריך בקניית בית

[ad_1]

רכישת בית היא השקעה לכל החיים ואתה צריך להיות זהיר מאוד כדי לא לאבד כסף, לקנות בית לא נכון או לקנות בשכונה הלא נכונה. רכישת בית היא תהליך הכולל שורה של צעדים במטרה לבצע את הבחירות הלא נכונות. לפעמים, בעת רכישת בית, אתה זקוק לעזרה של אנשי מקצוע; למשל, לבדיקה כדי לוודא שהבית במצב הנכון. אם אתה שוקל לקנות בית, להלן 10 דברים שכדאי לך להעריך:

1. הגג

גג הבית ממלא תפקיד מרכזי בהבטחת הפריטים החשובים ובני המשפחה שלכם בטוחים מתנאי מזג אוויר שונים. חשוב להבין שלגגות יש אורך חיים, תלוי בחומרים בהם משתמשים, ובסוג הגג. לכן, לפני שאתם רוכשים בית, וודאו שהגג במצב הנכון ושהוא לא חרג מתוחלת חייו כדי להימנע מגג דולף. אתה יכול לקבל קבלן גגות לבצע בדיקה כדי להימנע מקיום תיקוני גג נוספים או החלפה לאחר רכישת הבית.

2. מערכת האינסטלציה

מערכת האינסטלציה של הבית צריכה לפעול כראוי כדי למנוע עלויות נוספות. וודא שאתה אוהב את האופן בו השירותים נשטפים, בדוק את הנקזים, לחץ המים והברזים בחדרי אמבטיה ובמטבח. בנוסף, עליך לדעת כמה זמן לוקח למים חמים להגיע למקלחת, האם יש מרכך מים וגילו של דוד המים. לרוב תנורי המים יש אורך חיים בין 10 – 15 שנים בהתאם לדגם, אופן התחזוקה שלהם, ותדירות השימוש בהם וכן גורמים אחרים. לכן, בדיקת הגיל של דוד המים תעזור לכם לדעת מתי כדאי להחליף אותו; ובכך לעזור לך לקבוע אם כדאי לקנות את הבית.

3. הגודל ותוכנית הקומה

כשאתם רוכשים בית, אתם בוודאי חושבים להתיישב עם המשפחה שלכם, כמו גם על העתיד שלכם. גודל הבית ותוכנית הקומה הם חלק מהגורמים שעליכם לקחת בחשבון על מנת לבצע את הבחירה הנכונה. בהתאם לסוג המשפחה שתרצו להקים, גודל הבית יהיה גורם מכריע, מכיוון שבית גדול יכול להציע מספיק מקום למשפחתכם ולחבריכם בעת ביקורם, כמו גם משרד ביתי. עם זאת, תצטרך לשלם יותר עבור בית גדול יותר – הן בחשבונות המשכנתא והן בחשבונות השירות.

4. מקום

השכונה שלך ממלאת תפקיד מרכזי ברכישת בית מכיוון שהיא לא רק משפיעה על ערך הבית, אלא גם על זמינות המשאבים והאבטחה. כדאי לאסוף כמה שיותר מידע על השכונה כדי לוודא שהיא בטוחה וכוללת את כל המתקנים (שירותים חברתיים) שאתה צריך. שקול את הקרבה של הבית שלך למקום העבודה שלך וקלות הגישה כי תצטרך את זה כל יום. עם זאת, עליך לדעת כי המיקום עשוי לקבוע את ערך הבית שלך.

5. מערכות חשמל

בדיוק כמו מערכת האינסטלציה, מערכת החשמל שלך צריכה לפעול כראוי כדי למנוע פציעות ותאונות אפשריות. למערכת חשמל טובה יש גם מעט או ללא עלויות תחזוקה ותיקון לאחר שקנית את הבית. לכן, בעת הערכת מערכת החשמל, וודא שאתה יודע בכמה מערכת החשמל יכולה להתמודד, בין אם שקעי החשמל משודרגים לצורך נטילת תקעים מקורקעים או סוג מערכת החשמל המשמשת לחיווט הבית שלך. אם אינך יכול להעריך את ההערכה בעצמך, הזמנת חשמלאי היא אופציה טובה יותר.

6. מוצרי חשמל למטבח

יהיה עליך להשתמש במטבח שלך כל יום לאחר רכישת הבית. מכאן, בדיקת מצב המיקרוגל, המקרר, טווח המטבח, מדיח כלים ומכשירי מטבח אחרים. אם לבית יש טווח גז, כדאי שתדעו אם יש לו פנס ניווט או מתנע הצתה ומעל הכל, דעו אם מכשירי המטבח הללו יימכרו עם הבית. אתה יכול להחליט אם אתה רוצה אותם או שאתה קונה מכשירי מטבח משלך בהתאם להעדפותיך ולהערכות התקציב שלך.

7. מפגעים סביבתיים פנימיים

חשוב לחפש מפגעים סביבתיים פנימיים בבית כדי להימנע מחשיפת עצמך ומשפחתך למפגעים בריאותיים מחומרים רעילים. לדוגמה, בבית ישן יותר, עליך לחפש ציפוי אסבסט כלשהו בתנור, בצינורות, במערכות חימום ובמחממי מים. וודא כי המרתף נבדק לאיתור גזים רעילים כגון ראדון שהוא מסרטן ועלול לגרום לסרטן ריאות. עליך גם לחפש פחמן חד חמצני ומזיקים כדי לוודא שהבית שלך בטוח. לבסוף, על המפקח לקבוע אם יש בבית צבעים על בסיס עופרת מכיוון שהם רעילים. למעשה, בתים המוצעים למכירה לא צריכים להיות בעלי צבע מבוסס עופרת על פי החוקים הפדרליים.

8. בעיות מבניות

למרות שאינך יכול לרכוש בית ישן במצב מושלם, לא אמורות להיות לו בעיות מבניות מועטות או לא. אם אתה קונה בית שיש לו הרבה בעיות מבניות ביודעין או שלא ביודעין, בסופו של דבר אתה מוציא הרבה כסף בניסיון לתקן אותן. דע את מצב הקירות הפנימיים, הגג, המרזבים והצנרת, הבזקים, דלתות וחלונות. זכור לבדוק גם את הרצפה, כמו גם את הגדר ומבנים אחרים בבית שלך.

9. חדרי השינה וחדרי הרחצה

קודם כל, אתה צריך להחליט כמה חדרי שינה וחדרי אמבטיה צריך להיות בבית שלך ואז להתחיל לחפש בית כזה. זה יקבע לפי העדפותיכם, גודל המשפחה והתקציב שלכם. לאחר מכן תעריך את תנאי חדר הרחצה וחדרי השינה, את גודלם ואת ארונותיהם כמו גם את הריצוף. אמבטיה אמורה להכיל אריחים לניקוי קל כמו גם מקלחת או אמבטיה או אפילו שניהם. אם אתה חושב להוסיף חדר נוסף בעתיד, קבל ייעוץ לארכיטקטורה האם זה אפשרי לאחר ששקלת שימוש רב, תכנון שטח ותקנות עיר.

10. בדוק מחוץ לבית

לבסוף, העריך את החלק החיצוני של הבית שלך מכיוון שהוא גם משחק תפקיד בעת רכישת הבית שלך. האם יש לו מספיק גינון וגדר, היכן נמצאים קווי המגרש (או הנכס) ומצב המוסך? אל תשכח לבדוק את מצב הגדרות, המרפסת והסיפון.

[ad_2]

Source by Bob Tom

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

למה שירותי ביובית הן המומחה לאיתור נזילות?

מערכות ביובית הן מרכיב חיוני בכל בניין או קהילה. הם אחראים על הובלת פסולת למפעל טיהור, תוך הבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. עם זאת, מערכת זו עלולה לחוות דליפות שעלולות לגרום לאסון מסיבי. איתור דליפות אלו באופן מיידי יכול לחסוך לך

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן