4 בעיות גג נפוצות

איתור נזילות דודי שמש

בשלב זה או אחר, מערכת הגג שלך צפויה לגרום נזק לאורך זמן. מורגש או לא, בעיות קירוי אלה הן בהחלט כאב ראש ומשמעותן שתצטרך להוציא הון שוב. להלן חמשת המקומות הראשונים.

נזילות גגות ובעיות במזג האוויר

לא משנה איזה סוג גג התקנתם, כאשר קיימים נזילות גג, בהחלט יש בעיה. נזילות גגות עשויות לנבוע מכמה פרטים שלא נעשו כראוי במהלך ההתקנה, או ממחסומי רטיבות שלא הותקנו כהלכה.

סיבובי ראש וסיבובי מים אחוריים, כאשר הם ממוקמים בצורה לא מספקת במהלך ההתקנה, עלולים לגרום לחדירת לחות. לאחר מכן היא תוביל לדליפות ושלפוחיות ובהמשך לכשל בגג.

נזילות יכולות להיות גם בגלל תפרים לקויים המותקנים בגגות קרום חד שכבתיים. אירועי מזג אוויר עזים מובילים גם לבעיות קירוי. לשלג, קרח, גשמים ואפילו מים זורמים משפיעים לרעה על מערכת המרזבים שלכם.

התקנה לקויה

התקנת הגג היא גורם אחד גדול לאריכות השימוש בו. כאשר הוא מותקן בצורה גרועה, סביר יותר כי נזקי הגג יקרה, וחיי הגג מצטמצמים מאוד. בעיה נפוצה אחת אשר עשויה להיות קשורה להתקנה לקויה תהיה הביצוע הלא מספק של המתקין.

יש סדרה של צעדים שיש לבצע לפני שאפילו מתחילים לבצע עבודת גג, וכשאלה לא נעשים טוב, זה עלול לגרום לבעיות בהמשך. ישנם כמה אזורים בגג שקצת קשה ללכת עליהם, ולכן לעתים קרובות מתעלמים מהם.

אך אלה חשובים מאוד ועליהם להיות נקיים, יבשים, ויש להכין אותם כראוי לפני ההתקנה. על מתקיני הגג להרפות תחילה את יריעות הגג לפני ההתקנה. יש להכין חומרים כראוי על מנת להבטיח התקנה איכותית. וודא כי גגותיך השכירים בקיאים בתפקידם כדי למנוע התקנה לקויה.

חוסר תחזוקה

יש לשמור תמיד על מערכות קירוי באופן קבוע. אך עקב מגבלות זמן ומסיבות רבות אחרות במיוחד בעיות פיננסיות והמשכיות עסקית, תחזוקת הגג שלך עלולה להיות מוזנחת לחלוטין.

דבר אחד שעליך לעשות הוא לחנך את עצמך לגבי דברים במערכת קירוי. בדרך זו, היית יודע את הדברים הנכונים לעשות בטיפול בגג שלך, כמו גם את הסימנים שעשויים לגרום לכך שתצטרך לבצע תיקונים כבר. כשאתה משכיל היטב לגבי מערכות קירוי, בעיות הגג יהיו פחותות.

בצע תמיד בדיקות קבועות ועליך רק לדעת את הסימנים הברורים שיכולים להיות סימן לבעיית קירוי. כתמי מים, בריכות מים קטנות, קרעים שלבקת חוגרת ובסיסים או כיסי גובה לא מלאים עשויים להיות מובנים מיד על ידי בעל בית משכיל. המפתח למקסום חיי הגג שלך הוא לאתר בעיות קטנות מוקדם יותר ולמנוע את החמרתו.

תיקונים לא נכונים

כאשר בעלי בתים מנסים לפתור בעיות בעצמם, או כאשר הגגן השכור שלך משתמש בחומרים תת-פרטיים וכאלה שאינם מיועדים לסוגי גג ספציפיים, זה עלול לגרום לפגיעה קבועה בגג שלך. בעיות קטנות יחמירו בגלל תיקונים לא תקינים.

לכן, כאשר אתה מגלה בעיית קירוי כלשהי, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא ליצור קשר עם הגגן שלך ולתת להם להעריך את המצב. על מוצרי התיקון לשימוש להיות תואמים להוראות היצרן על מנת להבטיח שימוש נכון.

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

למה שירותי ביובית הן המומחה לאיתור נזילות?

מערכות ביובית הן מרכיב חיוני בכל בניין או קהילה. הם אחראים על הובלת פסולת למפעל טיהור, תוך הבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. עם זאת, מערכת זו עלולה לחוות דליפות שעלולות לגרום לאסון מסיבי. איתור דליפות אלו באופן מיידי יכול לחסוך לך

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן