מומחה לאיתור נזילות מים

בוחן נזקי מים מוסמך
מכון התקנים הישראלי.

בוחן נזקי מים מוסמך מכון התקנים הישראלי.

איתור נזילות מים תוך שקיפות בעבודה ואמינות. בעל ניסיון וציוד מתאים אשר יוכל לתת לכם אבחנה מדויקת ומהירה. והכל במחירים הוגנים

✓ איתור נזילה במצלמה טרמית
✓ איתור מקור רטיבות
✓ איתור נזילות מים
✓ איתור נזילה מהתקרה והקירות

 

יש לכם נזילה, דברו איתי עכשיו.

אנו אחת מהחברות המובילות בתחום ומתמחים באיתור נזילות מים וטיפול בנזילות ונזקי מים ולטפל בהן ללא הרס ובצורה בטוחה ואיכותית ומקצועית.

המומחיות שלנו

איתור נזילות בדירה

בבניין משותף קווי מים וביוב משותפים לככל הדירות בבניין ובעיות נזילה בצנרת הבאות לידי ביטוי בדירה אחת, אך לרוב מגיעים בשל נזק בצנרת בדירה אחרת.

איתור נזילה בגינה

איתור נזילה בגינה זו לא משימה פשוטה. נזילה בחצר בד"כ תהיה חמורה משמעותית מנזילה בדירה. נזילה בגינה עשויה ללוות אותנו חודשים רבים ואך מעבר לכך, וכלל לא נבחין בקיומה. 

צילום פנים צנרת וקווי ביוב

צנרות מים מתכלות עם השנים ויכולות ליצור נזילות גלויות וסמויות בנצרת המים. ברשותנו ציוד ומכשור טכנולוגי מתקדם לאיתור נזילות נזילות בצנרת.

צריכת מים עודפת / חריגה

אם הבחנת בעליה משמעותית בצריכת המים בהשוואה לתקופות קודמות, או קיבלת הודעה מהתאגיד על חשד לנזילה

בדק בית - בעיות נזילות ורטיבות

חשיבותה של בדיקת בדק בית לאיתור נזילות היא עצומה וחוסכת זמן ועלויות, בדק בית קפדני ואיכותי

איתור נזילות בבריכות שחיה

הנסיון והידע, יש ביכולתנו לאתר את הנזילה בבריכה במקצועיות, יעילות ויסודיות. באמצעות הכלים המתקדמים שיש ברשותנו.

לקוחות מספרים

לכל אורך השנים אנו זוכים לפרגון רב מצד לקוחותינו.
המילים היפות מרגשות ונוגעות ללב... החלטנו לשתף אתכם בחלק קטן

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה … More במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

קצת שאלות נפוצות על איתור נזילות

בדיקת צינור מצלמת וידאו

אפשר להשתמש בציוד מצלמת וידאו כדי לזהות בהצלחה בעיות ניקוז וביוב. לרוב מדובר במצלמת אינפרא אדום המוצבת בקו בניקוז אסלה, בניקיון קיים או בפתח גג. הוא יכול לזהות מקומות מדויקים של הפסקות, צינורות שהתקלקלו, חסימות ועוד. באמצעות בדיקת צנרת של מצלמת וידאו, הם יכולים לזהות בעיה קטנה כך שניתן לתקן אותה לפני שיהיה צורך בשירותי תיקון ביוב.

 

בדיקת לחץ הידרוסטטית

זוהי בדיקת לחץ יעילה הנעשית על מערכת הביוב הסניטרית של המבנה. הוא יכול לזהות כל נזילת מים שעלולה להתקיים במערכת אינסטלציה תת קרקעית. בדיקה זו כוללת הנחת כדור בדיקה מתנפח לניקיון הביוב הראשי של המבנה. לאחר מכן הוא מנופח וחוסם את קו הביוב הראשי. לאחר מכן ממלאים את מערכת האינסטלציה במים עד לגובה הלוח שלה. צופים במים כ-20 דקות. אם מערכת האינסטלציה לא תוכל לעלות לגובה הלוח, או שהמים נסוגים, מדובר בעדות לנזילת מים.

 

איתור דליפות לוחות

ניתן לעשות זאת בשילוב של ציוד איתור קו, בדיקת לחץ סטטי וכן בדיקת צנרת במצלמה. זה יאפשר לקבוע את המקום המדויק של דליפת לוח. הציוד המשמש לכך יספק הערכה מפורטת מאוד. זה יכול לספק את כמות הנוזל שבורחת מתחת ללוח בשימוש רגיל ועוד.

 

מכשירי האזנה אלקטרוניים

זה מאפשר לטכנאים לשמוע כל סוג של נזילת מים הרחק לתוך קווי המים של המבנה. לאחר שייקבע המיקום הכללי של דליפה, לאחר מכן ייעשה שימוש במערכת מעקב קו. זה מכניס מטען חשמלי קטן לקו המים. זה יאפשר לקבוע את המקום המדויק של דליפת המים.

 

בידוד דליפות סטטי

סוג זה של איתור נזילות כולל תהליך המשלב בדיקת לחץ הידרוסטטית עם בדיקת צנרת באמצעות מצלמות וידאו ביוב. מצלמת וידאו מובנית לביוב משמשת כדי לקבוע את המיקום הטוב ביותר של המערכת כדי לספק חזותית של מערכת הביוב הסניטרית של המבנה. לאחר מכן נעשה שימוש בבדיקת לחץ הידרוסטטית כדי לקבוע קטעים מתחת למערכת ביוב של לוחות שבהם עלולה להתרחש דליפה. לאחר מכן מכניסים למערכת כדורי בדיקה מתנפחים כדי לזהות מקומות ספציפיים בקו שבהם עלולה להתקיים דליפה.

קיימות סיבות רבות לנזילות מים בצנרת או בביוב, רוצים לדעת?
פעמים רבות נתקלים אנשים בנזילות מים או רטיבות בקיר ובתקרה הסיבות מגוונות אבל המובילות שבינהם הם:

1. איטום כושל

חדר רטוב (אמבטיה, שירותים, גג , חדר כביסה) שאינו אטום כמו שצריך, יהרס מהר מאוד ממים ויגרום להם לחלחל אל תוך המבנה ובחדרים הסמוכים (כן, גם לשכן). על כן, חשוב מאוד לבדוק האם איטום נעשה כמו שצריך והוא עמיד בפני חלחול מים ונזילות.

2. שימוש בחומרי איטום זולים

איטום אינו מקצוע בפני עצמו. אם משתמשים בחומרים זולים ולא איכותיים לצורך איטום חדרים רטובים עולים הסיכויים לכך שזה לא יחזיק מעמד ומים יחדרו פנימה. טיפ גדול סיליקון לא עושה את העבודה הוא חלש וברוב המקרים יהרס לאחר זמן קצר

3. בלאי

בלאי בצנרת הוא מבין הסיבות המובילות לנזילת צנרת מים. צינורות ברזל הם בעלי אורך חיים של כ-15 שנים בממוצע אז תעשו את החישוב לפי גיל הנכס. צינורות מים מחומרים פלסטיים אינם מחלידים, אך נקודות כשל בדרך כלל הן בחיבורים מתכת ובנקודות הדבקה.

4. חדירת מי השקיה ומי גשמים

החלק החיצוני של מבנה עשוי חומרי איטום כשל בחומר האיטום יגרום חדירת מים אל תוך המבנה.

5. רטיבות קפילארית

רטיבות קפילארית נוצרת עקב עיבוי ניכר בקירות ובתקרות, התופעה נפוצה בעיקר לאחר נזילה שתוקנה ולא יבשו את החול או הסומסום מתחת לרצפות. הצטברות של מים כלואים אשר אין להם לאן להתנקז או להתאדות.

המקור לכתמי מים הוא לרוב משהו פשוט; נזילה ממכשיר, נזילה בצנרת או מים שהגיעו דרך התקרה. דליפות אלו משאירות מאחור משקעי מינרלים יבשים, דהויים ולעתים קרובות מריחים. זה לא נראה טוב על הקיר בכלל.

יש למצוא את מקור הנזילה על מנת לתקן אותה כראוי.

הצעד הראשון הזה הוא אולי החשוב ביותר. עבודות תיקון לא תקינות ייכשלו, ובקרוב המים יחזרו, וישאירו אותך צובע את האזור שוב ושוב.

אל תמשיך לשלב הבא לפני שמצאת ואטמת את המקור! 

שמעתם פעם את מערכת האינסטלציה שלכם משמיעה קולות מוזרים? גרגור בבוב, דפיקות צינורות או שריקות הם רק חלק מהרעשים המוזרים שאתה עשוי לשמוע רעשים בצנרת של הבית שלך. אנחנו יודעים ש רעשים בצנרת האלה לא רק מעצבנים, אלא שהם יכולים להוות אינדיקציה לבעיה הרבה יותר גדולה. 

כדי להרגיע את דעתך, אספנו טיפים ופתרונות לרעשי צנרת הנפוצים ביותר כדי שתדע בדיוק מה הצעדים הבאים שלך צריכים להיות כדי לוודא שהמערכת בבית שלך פועלת בשיא היעילות.

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן