איתור נזילות בריכת שחייה

מומחה לאיתור נזילה בבריכות

הטכנולוגיה כל כך מתקדמת בימינו שניתן לאתר ביעילות את הנזילות בבריכות ענק ללא הליכים שיטתיים מיוחדים. עלות תיקון ניקוזים, צינורות ושירותים אחרים היא יקרה במיוחד.

איתור דליפות בריכת שחייה

קשה למצוא דליפת בריכת שחייה, אך הסיבה השכיחה לדליפת בריכת שחייה ​​היא חיבורים רעים או אטמים עם צינורות המים, המתגים או המחממים. אם מתגלה דליפת בריכת השחייה ​​בשלב מוקדם זה יכול לחסוך כסף ולהפחית נזקים נוספים. בשירותי איתור דליפות הספא המקצועיים טכנאים מוסמכים ומיומנים אשר בעזרת טכנולוגיה חדישה מסייעים במציאת ותיקון דליפת בריכת בריכה. ישנם מרכיבים שונים כדי לגלות נזילות בריכת שחייה כמו שימוש בצבעי מזון במי בריכה, אם הדליפה קיימת בג'קוזי או בספא. כמו כן ניתן להשתמש בפנס לזיהוי הנזילה וניתן לתקן אותו. דרך נוספת לגלות את הנזילה היא למלא את הספא במים ולסמן את מפלס המים בעט עמיד בפני מים ולתת לספא לרוץ זמן מה, לאחר סימון של 24 שעות בדקו את המים אם מפלס המים ירד. .

איתור דליפות בריכת שחייה

הדרך המועילה ביותר לזהות אם יש נזילה בבריכה היא להתאים מד מים שממשיך לזהות את נפח המים בבריכה. בבריכות שחייה מסחריות חובה לקבוע מד מים כדי לאמוד את הפעולה. אז אמצעי זהירות הכרחיים, תחזוקה והתקנה מהירה של נושאים הם המפתח לחיסכון בכסף. איתור בריכת נזילות השחייה שלך יכול להיות קל אם ישנם סדקים גלויים וגלויים סביב פני השטח. אותו הדבר נשאר לנכסי הספא שלך, גילוי בשלב מוקדם יותר יקטין את העלויות בעתיד ותמנע מתיקונים יקרים. הכלים האחרונים כמו מצלמה, מיקרופון רגיש ומשדר יכולים לזהות את הבעיה העיקרית תוך זמן קצר.

אם הבריכה / הספא מאבדים יותר מים בזמן שהמשאבה פועלת, אין ספק שעליך לחפש משהו כמו סדק, פער או אפילו חור. בצע את הניסוי כאשר משאבת המים כבויה כדי לראות אם המים יורדים מהסדק. אם טיפול זה לא יכול לעזור לך לראות את המיקום המדויק של הדליפה, פנה לגלאים שלנו שהם ישמחו לעזור.

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

למה שירותי ביובית הן המומחה לאיתור נזילות?

מערכות ביובית הן מרכיב חיוני בכל בניין או קהילה. הם אחראים על הובלת פסולת למפעל טיהור, תוך הבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. עם זאת, מערכת זו עלולה לחוות דליפות שעלולות לגרום לאסון מסיבי. איתור דליפות אלו באופן מיידי יכול לחסוך לך

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן