כך מאתרים נזילות

הבתים שלנו מחפים על הרבה מאוד צנרת ותשתיות שעוברים בתקרות, בקירות וגם מתחת לריצוף. לרוב אנחנו ממש לא זוכרים אותם. הצרה מתחילה כאשר ישנה תקלה כלשהי באחת מהמערכות. או אז אנחנו מתחילים לסבול מטפטופים, מדליפות, מנזילות ומכל מיני בעיות הנובעות בגלל צנרת שהיא לקויה.

הבעיה היא שיש מקרים רבים שאנחנו לא באמת יכולים לדעת מהי מקורה של הבעיה. אנחנו לא יודעים מה יצר את הבעיה והיכן ישנה הנזילה.

מזעיקים מאתר נזילות

אז האמת היא שהכתובת הראשונה והכי טבעית הוא האינסטלטור. הוא הכתובת שלנו לכל מקרה שכזה בו אנחנו מגלים את קיומה של הנזילה. 

אז בעבר ידענו שכאשר ישנה בעיה כזו של מים, אנחנו מוצאים את עצמינו מתמודדים עם הרבה בלגן בבית. כי האינסטלטור שהגיע היה צריך לחפש את המיקום הבעייתי של הנזילה. לא תמיד זה היה ברור רכל כך היכן הנקודה הדורשת תיקון. כדי למצוא את הנקודה הזו היה צריך להרים מרצפות, לקדוח בקירות ובקיצור ליצור הרבה הרס בבית רק כדי למצוא את הבעיה. אחרי שהבעיה נמצאה וגם טופלה היה צורך לתקן את כל מה שנהרס. היה זה בהחלט סיפור מרוכב ולגמרי לא פשוט.

מאתר נזילות של היום

לאינסטלטור של היום יש ציוד מתקדם המאפשר לו לגלות בקלות רבה כל בעיה בצנרת. כל זה בלי לשבור ובלי להרוס דבר בבית. העבודה היא עבודה נקייה מאוד וממוקדת מאוד כאשר בסופה אפשר לדעת במדויק היכן נמצאת הבעיה.

 • מצלמה תרמית – מכשיר הדגל המשמש היום את האינסטלטורים לצורך איתור נזילות היא ללא ספק המצלמה התרמית. המצלמה הזו מסוגלת לצלם ולאתר באופן מדויק את נקודת התורפה בצנרת בלי להגיע ישירות אל הצנרת.
 • חיישני גז – יש גם אמצעי נוסף הפועל על טכניקה של מילוי גז בצנרת מה שנותן את האפשרות לגלות את מוקד התקלה בצנרת.
 • גלי קול – יש מערכות שפועלות על בסיס של גלי קול כאשר המכשיר מסוגל לשמוע את הטפטוף גם אם הוא נמצא בעומק הקיר וכך מגלים במהירות את הבעיה.

איך תבחרו אינסטלטור?

אז הבנתם שאיתור נזילות נעשה היום בצורה הרבה יותר קלה וגם הרבה יותר מהירה. השאלה היא איך מוצאים את האינסטלטור שאכן יעניק את המענה הנכון והמושלם? כאן חשוב לדעת. נכון שהציוד המתקדם עשוי להקל מאוד על העבודה. אך זה לא אומר שבכל מקרה אתם חייבים את השירות ואת הציוד המתקדם. יש מקרים רבים אשר בהם רואים היטב את המקום הבעייתי ואין כל צורך להשקיע באיתור בכלים יקרים. כך שלמקרים מהסוג הזה אתם ממש לא צריכים שירות של אנשי מקצוע העושים שימוש בכלים המתקדמים.

מעבר לכך זכרו. יש אנשי מקצוע שמאתרים תקלות אך לא מתקנים בפועל את הבעיה כך שלעיתים יהיו פה שני בעלי מקצוע בתמונה מה שישפיע כמובן גם על העלויות.

המאמר בשיתוף אתר https://yahalomi.co.il/ 

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

מומחה לאיתור נזילות מים
מצלמה תרמיות לאיתור נזילות

מצלמות תרמיות הופכות יותר ויותר פופולריות לאיתור נזילות בבתים ובעסקים. הם יכולים לזהות מגוון רחב של טמפרטורות, מחם מאוד ועד קר מאוד, מה שהופך אותם

למה חשוב לאתר נזילות מים

נזילות מים עלולות לגרום לנזק חמור לרכוש שלכם, שלא לדבר על אי הנוחות שבצורך להתמודד עם אזור מוצף. לכן חשוב לאתר נזילות מים בהקדם האפשרי.

כך מאתרים נזילות

הבתים שלנו מחפים על הרבה מאוד צנרת ותשתיות שעוברים בתקרות, בקירות וגם מתחת לריצוף. לרוב אנחנו ממש לא זוכרים אותם. הצרה מתחילה כאשר ישנה תקלה

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?