טיפים לאיתור נזילות מים בבית או בחצר/גינה שלך

איתור נזילה במצלמה טרמית

נזק שנגרם על ידי נזילות מים יכול להיות גרוע ממה שאנחנו חושבים. אם לא ננקטים פעולות מיידיות, נזילות מים עלולות לפגוע ביסודות הנחת היסוד שלך ולגרום לאובדן כבד. דליפת מים היא בעיית אינסטלציה נפוצה. עם זאת, משקי בית מתקשים לבדוק ולגלות דליפות. הכל מסתכם באיתור נקודת הדליפה. לפעמים נזילות מוסתרות ולא ניתן לזהות אותן ללא ציוד ומיומנויות מתאימים. אם אתם עומדים בפני לחץ מים נמוך בביתכם, עליכם להמשיך ולנסות להבין את הנושא. הנה מה שאתה יכול לעשות כדי למצוא נזילת מים פוטנציאלית:

בדוק את חשבון המים שלך

הדבר הראשון שאתה יכול לעשות הוא לראות אם יש עלייה חריגה בחשבונות המים שלך. בדוק את מד המים שלך אם קיימת תנודה בלתי צפויה בצריכת המים בהנחת היסוד שלך. וודאו שכל הברזים והמקלחות סגורים ושלא נצרכים מים בביתכם. השלב הבא הוא לבדוק את מד המים כדי לברר אם הוא נע או לא. אם מד המים דומם, אין מה לדאוג. אם זה זז, יש משהו לא בסדר.

קבע את נקודת הדליפה

נזילת מים יכולה להתרחש בתוך הבית או מחוצה לו. על מנת למצוא זאת, כבה את שסתום המים הראשי שנמצא בדרך כלל במרתף או במוסך. לאחר שסתום המים הראשי נכבה, בדוק שוב את מד המים כדי לראות אם הוא עדיין נע. רוב הסיכויים שהדליפה נמצאת מחוץ לבניין שלך אם העניין זז. אם המונה דומם, הדליפה עלולה להיות בתוך הבית שלך.

חפש סימנים כתמי מים ועובש בתקרה, בקירות וברצפות

כתמי מים ועובש בתקרה, בקירות וברצפות גורמים לדליפת מים להיות ברורה יותר. יש לבדוק את הארונות מתחת לכיורים גם לאזורים דהויים. זרנוקי המים המחוברים למכונות כביסה הם גם אזור נפוץ בו מתרחשות נזילות. נזילות מים יוצרות גם ריח שהוא סימן לצינור שבור בקיר או בתקרה.

ישנם מספר מתקנים: מיכל מים, שסתום שטיפה, כיורים, רשת צינורות, ברזים וכו 'היוצרים מערכת אינסטלציה. גישה אידיאלית היא לבדוק באופן קבוע את כל הגופים הנגישים כדי לראות אם הכל בסדר. גופים ישנים ומחלידים מבקשים צרות.

ברגע שאתה בטוח שיש נזילת מים בהנחתך, פנה מיד לחברת אינסטלציה אמינה כדי לפתור את הבעיה. מומלץ לבצע בדיקת אינסטלציה יסודית לאחר 6 חודשים או פעם בשנה בכדי להבטיח כי אין שום סימן לבעיה.

#טכניקות #לפתרון #נזילות #מים #במקום #שלך

כיום כבר אין צורך לחפור ולחצוב כדי לאתר נזילה. האמצעים טכנולוגיים חדשניים מאפשרים למאתר נזילות לאתר את הנזילה בקלות וללא הרס.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

למה שירותי ביובית הן המומחה לאיתור נזילות?

מערכות ביובית הן מרכיב חיוני בכל בניין או קהילה. הם אחראים על הובלת פסולת למפעל טיהור, תוך הבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. עם זאת, מערכת זו עלולה לחוות דליפות שעלולות לגרום לאסון מסיבי. איתור דליפות אלו באופן מיידי יכול לחסוך לך

תעודת הסמכה ליקמסטר מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה.

לקוחות מספרים

 • Avatar liron avramovich ★★★★★ לפני חודש
  מקצועי מאוד, פתר לנו את הבעיה מהר אחרי כמה בעלי מקצוע שלא הצליחו . אמין, יסודי רואים שעובד מהלב !
 • Avatar SHANI AVRAMOVICH ★★★★★ 2 months ago
  אחרי שמספר בעלי מקצוע הגיעו ולא מצאו את הבעיה , קיבלתי המלצה על נירו הוא הגיע כבר באותו יום עם ציוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירותעשה עבודה מקצועית ואדם מאוד שירותי והגון ממליצה בחום
 • Avatar daniel bin ★★★★★ 2 months ago
  קיבלתי שירות מקצועי ומהיר , נזילה שסבלנו ממנה שנים הגיע לפתרון. תודה
 • Avatar Miko Alagem ★★★★★ 2 months ago
  היתה לי נזילה בקיר, איתור מהיר של המקור וטיפול מקצועי, תודה רבה !
 • Avatar יפעת אלג'ם ★★★★★ 2 months ago
  שירות מעולה! מקצועי, אדיב ואמין. ממליצה בחום רב.
 • Avatar Ifat Avramovich ★★★★★ a month ago
  מקצועי והוגן, נתן פתרון זול ומהיר!

ניווט מהיר

בטוח יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

עקבו אחרינו..

אנחנו כבר בדרך לפתרון הבעיה
בגדול אנחנו אנשים של שיחה אז עדיף שתתקשרו ; )
כל שאלה או בקשה תתקבל בכייף ובברכה

אנחנו נעזור לכם להגיע לתובנות ולמסקנות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התחלת צ'אט
1
מעולה!! שנתחיל לדבר
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכול לעזור?
דילוג לתוכן